Zirkonyum Diş Fiyatları

Zirkonyum Diş Fiyatları

Yazı İçeriği

Zirkonyum diş fiyatları kullanılan malzeme ve tedaviye göre değişiklik göstermektedir. Bunun haricinde tedaviyi gerçekleştiren hastane ve diş hekiminin de fiyata etki ettiği söylenebilir.

Günümüzde zirkonyum fiyat açısından biraz pahalı gözükse de uzun vadede sunduğu estetik ve ağız konforu için parasını hak etmektedir. Malzeme kalitesi bakımından fiyatının yükselmesi ya da uygulama zorluğu açısından fiyatın artması ortaya çıkan sonuca değmektedir.

Zirkonyum diş tedavisinde uygulanan yöntemle yepyeni dişlere kavuşmuş gibi bir görüntü elde edilir. Üstelik yapı malzemesi konusunda çeşitli olması fiyat konusunda da müşterileri sevindiren bir özelliğidir.

Peki, zirkonyum diş kaplama fiyatları ne kadar, tedavi sürecinde ne kadar sürede tamamlanır sorularına detaylı olarak aşağıdaki başlıklardan bakabilirsiniz.

Zirkonyum Diş Fiyatları

Zirkonyum diş fiyatları gelişen teknoloji ve malzeme kalitesi ile değişiklik göstermiştir. Fakat yılının fiyatlarından daha fazla bir artış olmamıştır.

Zirkonyum fiyat olarak kullanılan malzeme ve isteğe göre değişiklik göstermektedir. Zirkonyum yapılırken kullanılan metal ya da porselen malzemeler ile fiyatı fazlası ile etkilemektedir. Veneer ve akrilik tedavi içinde kullanıldığında fiyat üzerinde biraz daha artış olmaktadır.

Zirkonyum Diş Kaplama Fiyatları

Zirkonyum diş kaplama fiyatları her yıl değişmektedir. Daha çok gülüş estetiği için kullanılan bu kaplama ile yepyeni bir görünüme kavuşmak mümkün.

Zirkonyum diş yapılırken önceki diş üzerinde yapılan kesim ve inceltme işlemleri de fiyatı etkilemektedir. Daha fazla işçilik gerektirdiği için doğru orantılı olarak fiyatı da artırmaktadır. Bu konuda daha detaylı ve doğru bilgi almak için bir diş hastanesine gitmeniz yeterli olacaktır.

Devlet Hastanesi Zirkonyum Diş Kaplama Fiyatları

Devlet hastanesi zirkonyum diş kaplama fiyatlarında kullanılan diş malzemesi etkili olmaktadır. Devlet hastanelerinde daha iyi hizmet alabilmek için iyi bir araştırma yapılması ve sonrasında tedavi olunması daha sağlıklı olacaktır.

Zirkonyum fiyat açısından devlet hastanelerinde biraz daha uygun olmaktadır. Burada özel hastane ile devlet hastanelerindeki farklılık süre ve kullanılan malzemeden kaynaklı olarak değişmektedir. Özel hastanelerde daha başarılı işlemler yapılabilmektedir.

Devlet hastanesi zirkonyum ve diğer kaplama işlemleri için herhangi bir diş hastanesine gitmeniz ve muayene olmanız yeterli olacaktır. Sonrasında alınan ölçülere uygun olarak dişleriniz kısa sürelerde yapılarak ağız içine yerleştirilecektir.

Zirkonyum Köprü Diş Fiyatları

Zirkonyum köprü diş fiyatları fiyat olarak kullanılan malzeme, hekim ve bölgelere göre farklılıklar göstermektedir. Burada devlet ve özel hastane fiyatları da farklılık göstermektedir. Köprü diş ile daha hızlı sonuçlara ulaşmak mümkün olmaktadır.

Bu işlem sırasında herhangi bir ağrı hissetmeden kolayca yeni dişlere kavuşmak mümkündür. Özellikle acil yapılması gereken dişler için bu yöntem çok fazla tercih edilmektedir. Zirkonyum fiyat konusunda köprü diş içinde yüksek olsa da uzun süreli kullanımı göz önüne alındığında bu fiyata değdiği görülecektir.

Tüm Diş Zirkonyum Kaplama Fiyatları

Çene üzerinde bulunan tüm diş zirkonyum kaplama fiyatları tek diş yapımından daha uygun fiyatlara yapılmaktadır. Ayrıca tüm çenedeki dişler yapıldığı için daha güzel ve doğal bir görüntüye ulaşılması sağlanır.

Tüm dişlerin zirkonyum olarak kaplanmasında hastanın çene yapısı ve dişlerin minesine göre tedavi öncesinde küçük işlemler uygulanır. Sonrasında alınan ölçülere uygun dişler hazırlanır. Bu süreç içinde geçici dişler yapıştırılarak orijinal dişler hazır olana kadar hastanın ağzına takılır. Bu sayede kişinin hayat konforu olumsuz etkilenmeden tedavi sağlıklı bir şekilde tamamlanır.

Tüm dişlerin kaplanmasında zirkonyum fiyat açısından daha avantajlı olmaktadır. Bu işlemler sırasında sadece diş yapım ücreti alınarak uygun fiyatlara dişlerin zirkonyum kaplanması sağlanmaktadır.

Zirkonyum Diş Adet Fiyatı

Zirkonyum diş yapımında tek diş fiyatına bakıldığında kullanılan malzeme, lokasyon ve diş hekimine göre değişmektedir. Günümüzde en fazla tercih edilen porselen dişlerin fiyatı diğer kaplama yapı malzemelerinde daha fazla olmaktadır.

Porselen zirkonyum dişler daha sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemektedir. Bu sayede ağız içine kolayca uyum sağlayıp, kısa sürelerde hastanın yeni dişlere alışmasını sağlamaktadır. Ayrıca ışığı geçirgen yapısı ile sürekli doğal ve güzel bir görüntü oluşmaktadır.

Zirkonyum dişlerde metal ve porselen dişlerin ayrımında gelişen teknoloji yapılan porselen dişlerin önemi ortaya çıkmaktadır. Özellikle porselen dişlerin daha ince ve estetik duruşu hastalar üzerinde olumlu sonuçlar alınmasını sağlamaktadır.

Zirkonyum fiyat açısından porselen diş için biraz daha fazla olsa da hastaların bu diş malzemesini tercih ettiği görülmektedir. Yapılan dişlerin kısa sürelerde hazırlanması ve tedavi sürecinin sadece 5 gün sürmesi zirkonyum kaplama işlemini çok cazip hale getirmektedir. Verilen fiyat sonrasında %100 memnun kalınması tedavinin yapıldığı hastane ve diş hekimine bağlı olup mutlaka iyi yerlerde yaptırılmalıdır.

Telefon Hattı
Ümraniye Santral

Randevu ve bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Telefon Hattı
Dudullu

Randevu ve bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Telefon Hattı
Esenevler

Randevu ve bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Whatsapp Hattı
Ümraniye Santral

Randevu ve bilgi almak için bize online yazabilirsiniz.

Whatsapp Hattı
Dudullu

Randevu ve bilgi almak için bize online yazabilirsiniz.

Whatsapp Hattı
Esenevler

Randevu ve bilgi almak için bize online yazabilirsiniz.

Yol Tarifi
Ümraniye Santral

Online yol tarifi ile şubemize ulaşabilirsiniz.

Yol Tarifi
Dudullu

Online yol tarifi ile şubemize ulaşabilirsiniz.

Yol Tarifi
Esenevler

Online yol tarifi ile şubemize ulaşabilirsiniz.